Zmenšiť textZväčšiť text

Mobilný rozhlas ROZaNA

 24.10.2022

???????? ???? Vážení občania.

Prinášame Vám mobilný rozhlas ROZaNA, ktorý Vám už teraz zabezpečí dôležité informácie kedykoľvek a kdekoľvek formou PUSH notifikácií vo Vašich mobiloch. Po rekonštrukcii rozhlasu (plán prvý polrok 2023) si budete môcť vypočuť aj hlásenia, ktoré ste nepočuli. Dianie v obci tak máte vždy so sebou.

Prosíme Vás o stiahnutie aplikácie ROZaNA z AppStore alebo GooglePlay a registráciu v čo najväčšom počte podľa návodov nižšie. Registrovať sa môžete aj cez web cez počítač prostredníctvom odkazu nižšie alebo banneru „Rozhlas v mobile“ na stránke www.resica.sk

Prosíme technicky zdatných občanov, aby s týmto pomohli aj svojim rodičom, starým rodičom a ostatným občanom. Obecný úrad tiež poskytne podporu každému kto ju bude potrebovať.

Pri inštalácii je potrebné povoliť, aby Vám aplikácia posielala hlásenia.

Pre občanov, ktorí nedisponujú smartfónom so systémom iOS alebo Android sme pripravili aj odosielanie skrátených hlásení formou SMS správ. Pre registráciu telefónneho čísla na odosielanie SMS správ kontaktujte obecný úrad alebo sa nahláste mailom na obecnyuradresica@gmail.com (do predmetu uveďte: „rozana“).

Návod na registráciu pre iphone:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Návod na registráciu pre telefóny so systémom android:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Registrácia cez web:

https://www.rozana.sk/registracia/3pYIo4HRRUOu/obec

Ďakujeme.

???????? ???? Tisztelt polgárok.

A ROZaNA mobil falurádió (hangszóró), már most bebiztosítja Önöknek, hogy a falu hirdetéseit bárhol és bármikor elolvashatják az okostelefonjukban (idővel majd meg is hallgathatják, a hangszóró javítás a jövő év első felében várható). A községben történt dolgok így mindig kéznél vannak.

Kérjük töltsék le A ROZaNA alkalmazást minnél nagyobb számba az AppStore vagy GooglePlay-ről. A letöltés után szükséges a regisztráció az alkalmazásban. Kérjük a fiatalabb korosztályt, hogy segítsenek ebben szüleiknek, nagyszüleiknek, idősebb Restei lakosoknak, akik igényt tartanak rá. Természetesen a községi hivatalban is segítünk mindenkinek, akinek szüksége van rá.

A lakosoknak, akik nem rendelkeznek iOS vagy Android rendszerű okostelefonnal rövidített hirdetéseket küldünk SMS-ben. Ehhez kérjük az érintett lakosokat, hogy jelentkezzenek a községi hivatalra telefonon vagy emailen az obecnyuradresica@gmail.com ra (tárgy: „rozana”) – szükséges a mobiltelefonszám regisztrációja.

A telepítés folyamán engedélyezzék az alkalmazás értesítéseit.

Regisztráció útmutató az iphone-okhoz:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Regisztráció útmutató az androidos telefonokhoz:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Regisztráció a weboldalon keresztül:

https://www.rozana.sk/registracia/3pYIo4HRRUOu/obec

Köszönjük.


Zoznam aktualít: