Zmenšiť textZväčšiť text

Mobilný rozhlas ROZaNA

 24.10.2022

???? Vážení občania.

Prinášame Vám mobilný rozhlas ROZaNA, ktorý Vám už teraz zabezpečí dôležité informácie kedykoľvek a kdekoľvek formou PUSH notifikácií vo Vašich mobiloch. Po rekonštrukcii rozhlasu (plán prvý polrok 2023) si budete môcť vypočuť aj hlásenia, ktoré ste nepočuli. Dianie v obci tak máte vždy so sebou.

Prosíme Vás o stiahnutie aplikácie ROZaNA z AppStore alebo GooglePlay a registráciu v čo najväčšom počte podľa návodov nižšie. Registrovať sa môžete aj cez web cez počítač prostredníctvom odkazu nižšie alebo banneru „Rozhlas v mobile“ na stránke www.resica.sk

Prosíme technicky zdatných občanov, aby s týmto pomohli aj svojim rodičom, starým rodičom a ostatným občanom. Obecný úrad tiež poskytne podporu každému kto ju bude potrebovať.

Pri inštalácii je potrebné povoliť, aby Vám aplikácia posielala hlásenia.

Návod na registráciu pre iphone:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Návod na registráciu pre telefóny so systémom android:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Registrácia cez web:

https://www.rozana.sk/registracia/3pYIo4HRRUOu/obec

Ďakujeme.

???? Tisztelt polgárok.

A ROZaNA mobil falurádió (hangszóró), már most bebiztosítja Önöknek, hogy a falu hirdetéseit bárhol és bármikor elolvashatják az okostelefonjukban (idővel majd meg is hallgathatják, a hangszóró javítás a jövő év első felében várható). A községben történt dolgok így mindig kéznél vannak.

Kérjük töltsék le A ROZaNA alkalmazást minnél nagyobb számba az AppStore vagy GooglePlay-ről. A letöltés után szükséges a regisztráció az alkalmazásban. Kérjük a fiatalabb korosztályt, hogy segítsenek ebben szüleiknek, nagyszüleiknek, idősebb Restei lakosoknak, akik igényt tartanak rá. Természetesen a községi hivatalban is segítünk mindenkinek, akinek szüksége van rá.

A telepítés folyamán engedélyezzék az alkalmazás értesítéseit.

Regisztráció útmutató az iphone-okhoz:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Regisztráció útmutató az androidos telefonokhoz:

https://www.rozana.sk/ako-sa-registrovat?step=2...

Regisztráció a weboldalon keresztül:

https://www.rozana.sk/registracia/3pYIo4HRRUOu/obec

Köszönjük.


Zoznam aktualít: